| NoboCsf a întrebat:

Salutări!
Am o întrebare legată de mesajele pe care le primesc. Când cineva îmi scrie cu diacritice sau pune emoji ele îmi apar ca și "?". De ce? Pot rezolva?
Mulțumesc și fundă!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Seteaza limba romana la tastura si atunci ar trebui sa-ti apara. Vezi la optiuni la mesaje ce gasesti.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai ai telefonul dat in engleza si nu ti le vede practic ele nu exista in limba engleza de aia.

| Rektsona a răspuns:

Probabil aplicatia nu este actualizata, sau nu folositi dispozitive diferite din punct de vedere al softwer-ului

| Adriana3251 a răspuns:

Daca ai telefonul in limba engleza apare"? " datorita faptului ca nu exista diacritice in limba engleza. Cres ca acesta e motivul. Incearca sa il pui pe romana. happy