| Mascatu69 a întrebat:

Salutari TPU am cumparat un Nokia 6300 si eu stiam ca e simplu dar m-am uitat pe net si am vazut ca are si wifi. Sa fie o versiune mai veche asta sau pot sa-i schimb softul ceva de genu sa fie o varianta mai noua?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu, nu are.

| Mascatu69 explică (pentru LTAA):

Nokia 6301 are wifi frate si de asta ziceam ca poate pot sa il modific oarecum sa fie ca 6301 gen

| LTAA a răspuns (pentru Mascatu69):

Bună dimineaţa (la figurat vorbind). Un astfel de telefon nu mai merita acum sa invetesti in el. Cel mai probabil se afla spre sfarsitul ciclului de viata, altfel ar fi o pierdere de bani. Mai bine iti iei un Smartphone de 2-3 milioane si ai si WI-FI integrat.

| Mascatu69 explică (pentru LTAA):

Daa pot si chestia asta