| silvian12 a întrebat:

SaluTPU.Dati-mi si mie teme, jocuri si aplicatii pentru Motorola Fire XT311, va rog mult, si expliati-mi cum bag jocuri de pe pc pe telefon, am cablu de date.

Răspuns Câştigător
| razvi177 a răspuns:

Intra pe mobile9.com imi selectezi telefonulbatting eyelashes si iti apar jocurile sau aplicatiile pentru el happydupa aia ai dawnload trebuie sa astepti 10 sec ceva de genu dupa ce ai apasat dawnload dupa cee ti s-a descarcat pui aplicatiile in cardul de la telefon cu usb sau cu cititor de card selectezi aplicatia unde ai salvat-o pe card si dai ins daca ii smartphone(daca ai smarphone trebuie sa ai pe telefon o aplicatie de la el ca sa vezi toate fisierele de pe card eu am pe telefonul meu android think free ofice)