| BIRDshow a întrebat:

Saluuut, TPU! Vreau să dau internet de pe un telefon Samsung pe o tabletă Lenovo. Vă rog, ajutați-mă! Fundă!

Răspuns Câştigător
| DropZone a răspuns:

Salut
Ce vrei tu sa faci se numeste Hotspot, pe telefonul Samsung trebuie sa intri la Setari>Conexiuni>Hotspot mobil si Tethering>Hotspot mobil si acolo bife*i casuta si dai si pe el ca sa ve*i ce parola ai. Dupa ca ai facut asta la Tableta trebuie sa activei WI-FI-ul si gasesti telefonul tau si introduci parola.Asta e tot
PS:La tastatura nu imi merge ultima tasa din alfabetbig grinbig grin

1 răspuns: