| n0name_3512 a întrebat:

Samsung Galaxy Chat sau Nokia Lumia 610? care credeti ca e mai bun?

13 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nokia Lumia 610 (camera mai buna, memorie mai buna, caracteristici mai multe)

| deeadeea111 a răspuns:

Samsung Galaxy

| MaxKiller911 a răspuns:

Daca vrei un telefon cu care ca socializezi mult, sa ai aplicatii tari ia-ti un galaxy chat, daca vrei un telefon rapid ( datorita sistemului de operare ) ia-ti Nokia lumia 610 si daca vrei un telefon special pentru media ( muzica, fotografii etc )

| gmxromania78 a răspuns:

Salut, eu ti-as recomanda mai mult Nokia Lumia 610 din urmatoarele motive: Rezolutie pixeli foarte mare (480x800),Ecran capacitiv (3. 7Inch), Camera foto/video mare (5Mpx), bateria, 256Mb ram.
Contra: Nu are android, procesor mai mic decat a lui Galaxy Chat!
Deci Lumia 610 este clar mai bun ca Galaxy Chat! Numai bine

| Blackyuu a răspuns:

Ambeele sunt bune dar totusi mereu am auzit ca bateria de la Nokia este mai buna ca ceea a Samsung-ului.

| MrEvil89 a răspuns:

Nokia lumia 610.intrece la date tehnice samsungul.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Galaxy chat deoarece are android

| Biankka a răspuns:

Personal,apreciez mai mult telefoanele Nokia Lumia (aici intra si 610, deci a aleg varianta a doua). In acelasi timp mi se pare un telefon mai bun si mai COLORATbatting eyelashes succes!

| Anamaria2002 a răspuns:

Prima varianta cu siguranta.

| Iddi17 a răspuns:

Samsung Galaxy Chat!
Citeşte pe telefonultau.eu ( site-ul ăsta îl folosesc eu ) şi vezi cât e de bun Galaxy în favoarea telefonului Nokia. Eu am Nokia, cei drept nu Lumia, dar oricând l-aş schi, ba cu un Galaxy Chat. laughing)
Mna, acum alegerea rămâne a ta.
Multă baftă!
Pa-pa:*

| razvancena a răspuns:

Samsung e mai bun

| LikeADiamond a răspuns:

Samsung Galaxy Çhat ii destul de bun are Android 4.0.4 camera ii de 2 mb pixel dar se vede bine.Acum depinde de tine ce vrei sa iti iei.

| Sufletelultau a răspuns:

Samsung Galaxy :*