| BSEby a întrebat:

ce mi-ati recomanda dintre: Samsung Galaxy Chat, Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy Ace sau ce telefon mi-ati recomanda in princiupiu, dar sa nu depaseasca 500Ron.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Lumia 520 clar. ingurul dezantaj e ca nu sunt foarte multe aplicatii, dar in rest se misca excelent.

| BSEby explică (pentru sltlp):

Si bateria cam cat ar tine?

| DarkGhost a răspuns (pentru BSEby):

Sa stii ca la telefonele Nokia exist un mare dezavantaj cu aplicatile sunt forte putin pentru windowsphone

| sltlp a răspuns (pentru BSEby):

Teoretic tine cam cat tine si la un s2. Teoretic...

| CinevaNou a răspuns:

Iphone

| 20156 a răspuns:

Draga BSEby cel mai bine sati procuri Nokia Lumia 520 are o suprafata foarte fina si placuta si crede-ma la asa bani nu o sa gasesti nimic mai bun ca Nokia Lumia 520:)aici gasesti compararea dintre Nokia Lumia 520 si Samsung Galaxy Ace http://versus.com/en/nokia-lumia-520-vs-samsung-galaxy-ace-s5830 Succese