| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy Core 2 sau Samsung Galaxy Core 4g? Care e mai bun? De ce?

2 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Dupa nume iti poti da seama ca Samsung Galaxy Core 4 g..si daca cauti si diferentele nu sunt multe dar fac diferenta la pret.

| Ghilic_Cosmin_1990 a răspuns:

Samsung Galaxy Core 2 deoarece:
Samsung Galaxy Core 2, de asemenea, cunoscut sub numele de Samsung Galaxy Core 2 Dual SIM SM - G355H ruleaza pe cea mai recentă versiune de Android, v4.4 KitKat. Acesta este dotat cu un display de 4.5 inch cu rezolutie de 480 x 800 pixeli. Galaxy Core 2 ofera suport Dual SIM cu opțiuni de conectivitate 3G, Wi-Fi, Bluetooth. Deși vine cu o memorie extensibilă pana 64 GB. Crede-ma e alegerea corecta Bafta! Eu doar ti l-am prezentat si ti-am dat parerea mea dar tu esti cel care il alege.