| realorfantastik a întrebat:

Samsung galaxy s2 plus sau galaxy s3 mini? FUNDAAA!:**

Răspuns Câştigător
| anonymus48 a răspuns:

S3 mini
pentru. ca: are HDR, este mai usor, are senzor BSI, 16 Gb ( fata de S2 care are 8) in schimb S2 plus:are baterie mai buna, procesor mai bun, front camera mai buna, are mai multi pixeli si megapixeli(la camera) si este mai subtire. Depinde ce te intereseaza la el mai mult...

7 răspunsuri:
| ribak a răspuns:

Eu te-asi sfatui galaxy s 3winking

| Bl0nduRize a răspuns:

Galaxy s3 mini, e mult mai bun... chiar daca e mai mic dar are procesor rami si toate astea mai bunewinking

| anonymus48 a răspuns (pentru Bl0nduRize):

S2 plus are procesor de 1, 2GhZ iar S3 mini are procesor de 1GhZ.winking

| Bl0nduRize a răspuns (pentru anonymus48):

;-) te-ai bagat si u in seamna s2 plus cat are ecranu si cat are s3 mini? Nu te gandesti ca un ecran mai mare consuma mai multe resurse? nu stiu dc te-ai bagat cu mine in seama ca nu vorbeam cu tine.;-)

Răspuns utilizator avertizat
| MirelaMP a răspuns:

Galaxy S3 mini.

| LowIdeaS a răspuns:

Si eu tot galaxy s3 as propune