| Numenul a întrebat:

Samsung Galaxy S6 va avea ecranul flexibil? Adica se va putea indoi?

Răspuns Câştigător
| Scorpionu1337 a răspuns:

Nu desigur ca nu ipjone a facut aceasta greseala dar cei de la Samsung sunt mai destepti te aaigur ca raspusul e NU!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| LTAA a răspuns:

Exista zvonuri cum că ar putea fi S6 Edge, cu ecran indoit indoit pe la margine, ca la Note Edge.

| Hitback a răspuns:

Salut din pacate nu a anuntat nimeni. Noi de unde vrei sa stim? Tu sti ce vei manca peste 3 zile?laughing

| stefanvladvlad a răspuns:

Astea sunt doar zvonuri
nu cred ca se poate

| Fsdalajdljaljdvndnlgd a răspuns:

Nu,iphone 6s este singurul telefon care se poate indoi. Poate telefoanele din vitor ca Samsung Galaxy 7, LG T536 si altele. FUNDA?

| Kitt3 a răspuns:

Inca nu se stie nimic.Dar nu sunt sanse prea mari sa aiba ecranul flexibil.