| LetsRock a întrebat:

Samsung galaxy Tab 3 (10.1 inch) nu poate deschide aplicatii mai mari de 400 mb!
Am aceasta tableta de 5 sau 6 zile si sunt dezamagit pentru ca am dat 18 milioane cam degeaba, nu merge nici un joc mai mare de 400 de mb cum ar fi :Batman,Asphalt, Fifa, NFS MW, Six Guns si altele. Aplicatia se deschide, loading screen, dupa care se inchide din senin.Am mai avut o tableta E-Boda pe care toate aceste jocuri mergeau fara nici o problema, si iata ca pe acest model de Samsung nu merge aceste aplicatii.

Care ar putea fi problema? Cum as putea sa o rezolv?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Du-o inapoi daca esti nemultumit de ea.toata lumea crede ca Samsung e mare firma.intre tab.samsung si cele alview nu e diferenta de calitate ci doar de pret.alview conect e 9 mil.si merge brici orice joc.