| Alex19950 a întrebat:

Samsung i8190 Galaxy S III Mini sau LG Optimus L9?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca L9 este mai prost decat Samsung Galaxy S3mini?
Lg optimus l9 are ecran mai mare, rezolutie mai mare si se poate actualiza la android 4.1 din setari. Uite o comparatie aici:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5033&idPhone2=4955

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu alege LG. pentru ca un coleg are LG l7 si nu e mare diferenta dintre l7 si l9....si de cand l-a luat ii merge greu in meniu, grafica naspa la jocuri, merg in reluare.
si si-a mai luat inca un vecin tot l7 dupa cateva saptamani s-a stricat, l-a luat nou de la Vodafone, daca sunai la el ii aparea pe ecran dupa 1 min ca suna..si in meniu ii mergea foarte greu, ii raspundea greu, si l-a dus la Vodafone, si aia l-au trimis pana in Bucuresti la servicelaughing
funda? te rog am scris prea multhappy
p.S:alege Samsung este firma N1 in lume
funda?

| stroedaniel13 a răspuns:

Galaxy S3. si nu vreau sa te conving eu. si mai degraba cei care il folosesc deja.

Iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/W3Cfbh sa le pui orice fel de intrebare despre performantele acestui telefon. Te uiti in josul paginii.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Samsung Galaxy S3 mini.

| mazarica27 a răspuns:

Samsung galagy S mini III

| Velicu_Eduard_1994 a răspuns:

S3 mini categoric, l9 e cam slab la procesor si are un ecran de proasta calitate, si pana la urma samsungul e Samsungwinking