| Rapha2006 a întrebat:

Samsung j7 2017 rezista la apa dacă vreau sa filmez 30 de secund sub apă fără să se strice?

3 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Toate telefoanele rezista la minimum 30 de minute de filmat sub apa. Baga-le in apa fara probleme, se rezolva...

| TomyBrave2019 a răspuns:

Logic că nu.
Dar poți să îl pui într-un borcan sau ceva închis și cu acela nu intră apa și e ok.

| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut. Am avut acelasi model de telefon si din greseala mi-a scăpat in wc. In 2 secunde l am scos si mi s-a ars placa de baza cu tot cu mufa de încărcat. Era încă în garantie dar firma a refuzat să îl repare. Deci, nu cred ca e o idee bună decât să îi cumperi o husa specială. Salut