| TutankamonOficialu a întrebat:

Saptamana asta mi-am dus telefonul la un service din Bucuresti sa imi schimbe sticla din fata si au zis ca in maxim 24 de ore e gata. A doua zi, nimic. Ieri cand m-am dus la ei, surpriza... au spart altceva. Ideea e alta, daca nu merge ca inainte si are imperfectiuni, pot rezolva cu ANPC sau chestii de genul? Imi e frica sa nu puna piese chinezesti. E vorba de un S7 Edge.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E cu dus-întors. Ești sigur că înainte telefonul tău nu avea imperfecțiuni. Sau să meargă ca înainte adică cum?

| Evolution a răspuns:

Normal, eu zic sa te duci de acum sa le faci reclamatie la protectia consumatorului. Mai ales ca e vorba de un telefon high end.
Poate sa puna si sticla chinezeasca, data viitoare sa nu mai duci telefonul la service-uri aiurea. Cauti pe internet service-uri cu reputatie si cu recenzii bune.
In locul tau nu plecam de acolo pana nu rezolva problema.