| GolopențaAdrian a întrebat:

Sarbatori fericite la toti utilizatorii!
Ce parere aveti de Samsung A7 2018 A750F? Pe acesta il voi lua ca este comandat astept doar sa vina:https://www.emag.ro/......DH5G6VBBM/

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Am un A5 2017 cumparat evident in 2017 care este un adevarat luptator laughing

Nu m-a dezamagit niciodata, bateria tine ceva mai putin ca la inceput dar nu este ingrijorator tinand cont ca am aplicatii care ruleaza in fundal, m-am si jucat Mobile Legends destul de mult pe el, am stat zeci de ore pe Youtube sau altele si nu are absolut nimic laughing

Numai incarcatorul a trebuit sa il schimb intrucat este fast charger si am cam abuzat de el. (L-am rupt.)
Sunt foarte multumit de el si da, stiu ca nu este acelasi model dar este un A mai vechi. Ma astept ca al tau sa fie chiar mai bun.

| GolopențaAdrian explică (pentru RainmakerX):

Sper si eu sa fie mai bun

| Superior a răspuns:

Pare destul de bun.

| costinvlad a răspuns:

Eu am honor 10 de la Huawei si e foarte bun.

| SkenWell a răspuns:

Parerea noastra nu cred ca mai conteaza din moment ce o sa il ai...Dar in principiu e un telefon reusit.