| Laviniaaaaa a întrebat:

Scuzati categoria, dar este cea mai accesata. Am o problema cu Orange-ul. Eu vreau mesagerie vocala dupa 20 de secunde, dar poate sa-mi sune telu`pana maine dimineata si nu se opreste straight face. Daca sun la 411 imi spun cei de la Orange ca am serv. inactiv, pe cand daca accesez *100# imi spune ca il am activ si adevarul e ca nu merge. Daca dau la redirectionare apeluri, la orice as alege imi spune OPERATIE INCORECTA. De ce? Si cum sa o activez de tot? Funda va rog sad.

1 răspuns:
| DANIEL72 a răspuns:

SALUT.formeaza 555 pentru activare sau dezactivare msj vocala urmeaza instructiunile iar la redirectionare apeluri trebuie sa o activezi tu ai acele 3 optiuni activeaza, dezactiveaza, verific starea.intai verifica starea si vezi care este activa dupa accea activeaza redictionare apeluri si trebuie sa iti alegi un numar unde va fi redirectionat numarul care te apeleaza.BAFTA happy