| ThePerfectMan28 a întrebat:

Fundaaaaaa! In cateva zile imi voi cunpara un Samsung galaxy ace dar nu stiu daca i mer urmatiarele jocuri:
Angey birds seasons cu noul uptade south hamerica! Angry birds rio cu noul uptade 2014, Angry birds star wars I cu noul uptade 2014, angry birds star wars 2 cu noul uoatde 2014, angry birds Space cu noul uptade!

1 răspuns:
| QuickSilvers a răspuns:

Salut. Galaxy Ace (S5830) este un telefon cam slabut...nu te astepta la cine stie ce performante din partea lui. Si ca soft, a ramas la 2.3.6 si nu mai primeste update-uri.