| Z3US a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA! Salut! am o problema in legatura cu internetul pe cartela frog, adica web&walk pe un IPhone 4s! daca dau mesaj cu textul SETARI la 969... imi zice sa dau mesaj gol, la numar 9691! daca dau sms la 9691 imi spune ca nu se poate activa automat! ad dori sa stiu cum il activez manual! m-am uitat pe toate tutorialele, dar. IN ZADAR! cine ma ajuta are FUNDITA + VOT POZITIV! Va multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi cum se fac setările pe site-ul OFICIAL, la linkul :
http://cosmoteromania.custhelp.com/......27n%27walk

Totuşi, e posibil ca să NU mergă web'n'walk pe acest telefon, deoarece NU a fost testat şi NU este compatibil - vezi lista la linkul :
http://www.wnw.ro/telefoane_compatibile_webnwalk.html

Toate cele bune.

| ArekkusuKage a răspuns:

Buna suna la 1234 si urmeaza ramurile indicate de tipa aceeea apoi spune-i despre problema si cere-i sa iti trimita setarile prin email si va functiona, serviciul web'b'walk este compatibil cu iphone 4s!