| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Se întâmplă ceva ciudat cu telefonul meu, numai când dau pe difuzor și vorbesc cu o persoană,mă aude persoana respectivă, dar când nu e pe difuzor, persoana aceea nu mai mă aude, deși eu o aud foarte bine. Oare să fie de la microfon problema, dat fiind cele spuse, sau e altă problemă?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

îți spuneam: Să nu ne dăm cu presupusul, du-l la service

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie schimbata casca telefonului tau, daca mai este in garantie il repara gratis, daca numai este in garantie il poti duce la orice firma care repara telefoane si vezi cît te costă, poate trebuie doar curățata casca si ai scapat ieftin.

| nicu991 a răspuns:

Cel mai probabil este un bug al sistemului de operare. Daca ar fi fost microfonul defect nu te-ar mai fi auzit persoana interlocutoare indiferent ca comutai pe difuzorul receptor sau pe speaker.

| Katona_Claudiu_1999 explică:

Ce gluma bună?

| Katona_Claudiu_1999 explică:

Am pus emoticoane și de aceea ți-a apărut mai multe semne de întrebare la sfărșit

| IONUTvalentin007 a răspuns:

Microfonul e sigur