| Ale4922 a întrebat:

Când vorbesc cu telefonul la ureche persoana cu care vorbesc nu mă aude, dar când pun pe difuzor mă aude.Ce pot să fac?????

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Ai Digi? big grin
am aceeasi problema cu un S8+... si ma aude pe whatsapp mai bine decat pe telefon

| ziftode a răspuns (pentru ziftode):

Insa in orice caz, la mine se aude infundat, daca la tine nu se aude deloc, trebuie sa mergi la service/garantie, sunt microfoane diferite cand vorbesti la ureche si cand vorbesti pe speaker!

| ziftode a răspuns (pentru ziftode):

Lol, imi tot vin idei, dupa ce am postat raspunsul big grin

ca sa vezi singur cum merge, poti sa folosesti skype care are un robotel special de testat apelurile, la mine ala merge bine, asa ca sunt sigur ca e din retea si nu din telefon!