| melisa0607 a întrebat:

Se intampla ceva daca descarc cydia pe telefon cu ios 5.0? fara jailbreak...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Pe IOS 5.0 nu se intampla nimic. Erau zvonuri precum pe 4.0 iti poate strica sistemul, garantia nemaiputand s-o folosesti. Poti s-o iei pentru o perioada sa vezi daca IPHONE-ul da semne de defectare, ii dai back-ul telefonului sau iti reinstalezi sistemul de operare si garantia o poti folosi in continuare... Asa a facut un amic de al meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

* Backup

| annaangel17 a răspuns:

Nu se intampla nimic. funda?

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Nu se va intampla nimic! Verisoara mea a facut asa.