| hellokityy a întrebat:

Se merita sa cumpar un 4s la 500 lei, second hand? Adica sunt bune iPhone-urile? Sper sa nu am probleme mai tarziu. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 4everFriend a răspuns:

Iphonul e bun. Si eu am tot 4s si sunt multumit de el. Sunt si unele inconveniente, cum ca bateria te tine doar 8-9 ore, sau ca e un pic mai dificil sa iti pui un ton de apel si sa iti descarci melodii decat pe celelalte telefoane. Dar compenseaza la altele si plus de asta arata si foarte bine. Insa, la mana a 2 a nu e bine sa cumperi daca nu cunosti f bine persoana sau nu iti da garantie la el. Multa bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ele ca si telefoane sunt bune, important e in cazul tau stare lui avand uin vedere ca e sh si seriozitatea vanzatorului

| 4everFriend a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper ca te-am ajutat!

| Bruhu a răspuns:

Merita la 400, daca vrei ceva sigur cere garantie, life's a hustle.