| DenisIonut01 a întrebat:

Se merita sa dau un Sony Ericsson Xperia Neo V + 150 lei pe un iphone 3Gs?

Acesta estd anuntul cu iphone: http://www.okazii.ro/......a124071634

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Sincer,nu iti recomand - ai un telefon foarte bun!
Dar totusi, daca trimiti foarte multe mesaje si ai o slabiciune pentru acel iPhone, ai putea sa il iei, dar doar daca ar fi schimb DIRECT, fara cei 150Ron! Adica naiba..telefonul este intr-o stare buna, dar sa mai dai si bani pe langa telefonul tau pentru un alt telefon mai prost? NU, NU RECOMAND!

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Multumesc tuturor pentru raspuns happy Da am o slabiciune la Iphone deoarece Android deja mi se pare o chinezerie scarboasa... Bafta.

| DenisIonut01 explică:

Se pare ca si-a retras produsu de pe net jegosul ala straight face

| Vvistula a răspuns:

In niciun caza ai face ce-a mai mare prostie, neo v este net superior fata de iphone3gs, sa nu faci asa ceva sau daca tu crezi ca e bine o sa vezi ca dupa o sa regreti

| aly300 a răspuns:

Lol si mai vrea si bani in plus

| UnBaiatOarecare a răspuns:

Nu lol... daca vrea doar tel pe tel!