| anonim_4396 a întrebat:

Daca vand un Samsung S9 impecabil la 2214 lei, cu cutie, incarcator, casti nefolosite, dopuri de schimb sigilate, cheita SIM, toate intr-o stare excelenta, plus doua huse originale si folie, liber la retea si cu garantie, am sanse sa il vand?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pui pe olx și vezi.

| Frank51 a răspuns:

Eu am luat un S9 impecabil cu 1300 de lei anul trecut in septembrie laughing

| Sofer a răspuns:

Pune pe olx sa vezi dacă reușești sa îl vinzi apoi scazi în preț.

| JicaContra a răspuns:

Nu prea ai nici o sansa, la asa un pret pe OLX nu te suna nimeni
chiar stiu pe cineva care s-a ofuscat pe OLX, a lasat din pret cat a putut si A SCRIS MARE - PRETUL NU POATE FI NEGOCIAT si tot il sunau unii sa il convinga sa lase la un pret de nimic angry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

What?! E la mișto întrebarea? 2000 lei pentru un s9? Canta la alta masa.

| ioan452 a răspuns:

Nu iei atât pe el, telefonul are deja vreo 2-3 ani de când a apărut, chiar dacă ii impecabil nimeni nu o sa-ți dea atât pe el. Maxim 1500-1600 lei.