| marianpredoi a întrebat:

Se merita schimb Samsung C6712 pe Nokia X2?

Răspuns Câştigător
| DSGline a răspuns:

Salut eu am avut Nokia X2-00 inafară de muzică nu oferă nimic in plus, camera de 5 Mpx este una proastă. Măcar Samsung-ul tău are touch, dual sim. Eu zic că nu merită să dai C6712 pe X2!
Iar pentru petrică eu am Nokia Lumia 920 si e mult mai bun ca orice Samsung!

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Niciodata,dar NICIODATA sa nu schimbi un telefon Samsung cu un Nokia! Tu nu stiai ca telelfoanele Nokia odata cu evolutia software nu mai sunt bune? Trebuie resoftate din ce in ce mai des. Nokia au fost bune doar la inceput. Ma refer la caramizi. Sa nu faci niciodata greseala sa iti cumperi telefon Nokia.