| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face transfer de MB de la abonament la abonament pe Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In cazul in care vrei sa transferi resurse de date unui alt cont, nu vei putea efectua transferul deoarece un astfel de serviciu nu este disponibil momentan.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate să transferi Mb de pe un nr pe altul ( de pe o cartelă pe alta, de pe un abonament pe altul )!

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Nu se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu prin optiuni la *133# dar daca ai abonament,iti poti face cont la Orange si din contul tau poti da Mb si orice vrei cu plata la factura viitoare. Exista acolo, in contul tau, optiunea de a reincarca alt telefon. bagi numarul de telefon pe care vrei sa il reincarci, selectezi optiunea cu Mb de internet, accepti termenii si conditiile si reincarci. La factura viitoare vei avea de platit si ce ai reincarcat.