| anonim_4396 a întrebat:

Se poate instala o aplicatie pe Samsung galaxy s1 cu care sa prinzi wi-fi de la o distanta mai mare sau o aplicatie care sa gaseasca parola la wi-fi. Daca stiti spuneri-le numele.

2 răspunsuri:
| DaLegend a răspuns:

Stiu sigur ca nu exista pentru o distanta mai mare... iar daca exista pentru asa ceva sunt fake-uri!
Pentru spart parolele am vazut zeci de aplicatii, n-am incercat niciuna si nici nu am sa incerc, dar daca vrei sa risti iti recomand instalarea unui anti virus in caz de orice.

| teo812 a răspuns:

Nu exista nicio aplicatie de genu. este imposibil si ilegal [cea cu parola]. Plus ca pentru a "sparge" o parola de wi-fi este destul de greu la WPA, iar la WEP este mult prea multa munca. Nu recomdand sa incerci asa ceva findca iti vei pierde timp si trebuie sa cunosti putin domeniul