| edyyoo a întrebat:

Miam luat un samsung mini galaxy si vreau sa ii descar aplicatii free...
Stie cineva cum pot instala o aplicatie descarcata gratuit de pe net in Kies?
Daca nu stiti nu raspundetibig grin...

2 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

In primul rand invata sa scrii in romaneste! in al doilea rand eu stiu ca se numeste Samsung Galaxy Mini. Daca esti baiat destept descarci aplicatiile in format.apk pe calculator, apoi le copiezi pe cardul telefonului via cablu de date. Te duci in setari la aplicatii si cauti unde scrie despre instalarea de aplicatii din surse sigure si dezactivezi optiunea apoi poti instala ce vrei pe telefon. Cauta tutoriale pe internet si CITESTE MANUALUL DE UTILIZARE!

| Britney13 a răspuns:

=]] invata romanawinking