| anonim_4396 a întrebat:

Se pot instala teme pe LG l7sad

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Da,iti poti instala go launcher ( este un program cu care poti deschide go launcher TEMA )

| IulioNagato a răspuns:

Da dar nu iti sugerez, telefonul in ciuda faptului ca are 4.3" si android Ice CreamSandwich nu are un procesor destul de bun (doar 1GHz sigle core).
La o tema mai pretentioasa vei avea impresia ca se misca greu, se blocheaza etc.
O tema "normala" consuma 100-180 MHz procesor si 75-125 MB Ram.

Eu am Samsung Galaxy S plus si imi merge perfect tema magic Galaxy s 3 dar am procesor Scorpion de 1, 4 Ghz si tot 512 RAM.