Întrebare recomandată | dannys a întrebat:

Se pot recupera pozele sterse din folderul securizat dupa o resetare a telefonului?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Nu prea cred ca exista nici o solutie
1. folderul privat e asa de privat ca nici un fel de backup nu i se face
2. dupa reset nu mai ai nici o sansa sa mai recuperezi fisiere sterse si care nu au backup
imi pare rau sad

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Le poti gasi pe contul tau de Google:
https://photos.google.com/? tab=wq&pageId=none

| dannys explică (pentru Salontanul):

Din pacate nu sunt salvate acolo.Se vad doar ce sunt salvate pe card.

| gelu1970 a răspuns:

Easeus mobisaver.
Ideal e sa folosești în acest caz aplicația pentru pc și conectezi telefonul.
Spun asta deoarece ai resetat telefonul și app din play nu cred că o să ajute. Poți să încerci.
E o aplicație de plată însă are versiune trial și măcar poți vedea dacă îți găsește pozele respective.

| Bizon95 a răspuns (pentru gelu1970):

Eu ma indoiesc, profund ca recupereaza ceva din folderul privat dupa reset, poate daca nu era privat, si acolo poate, dar...

BUNA IDEEA, MERITA INCERCAT, oricat ar fi de putin probabil totusi e mult mai bine decat nimicwinking

si mercic, nu stiam de asta, il pun bine poate imi foloseste si mie vreodatawinking