| cremita a întrebat:

cum pot recupera pozele sterse din recicle byn?
multumesc

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Http://www.giz.ro/......ame-14506/

3 răspunsuri:
| cremita explică:

Din laptop nu am mai recuperat nimic pentru ca le-am sters din primavara, dar le-am avut si pe hardul extern inainte ca iubi sa dea format tot acu cateva luni si le-am gasit cu Recuva happy cred ca sunt toate.multumesc

| Jipa95 a răspuns:

Incearca cu acest mic utilitar : http://www.partition-recovery.com/
Sau Recuva, dar sunt sanse foarte mici de recuperare.

| StefanKogut a răspuns:

Cu restore, daca nu ai golit cosul. Daca l-a golit, si nu ai mai facut nimic altceva pe comp atunci foloseste Recuva, va dura ceva, dar exista sanse de recuperare. Daca dupa ce ai golit cosul ai facut alte activitati pe comp, sansele sunt foarte mici sa le mai recuperezi pe toate, pina la niciuna. Foloseste Recuva si vezi ca dupa scanare o sa-ti arate care sunt recuperabile si care nu.