| MicutzaRuxi a întrebat:

Se pot salva mesajele dintr-un Blackberry in PC? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi salva mesajele/contactele sau alte chestii dacă foloseşti programul BlackBerry Desktop Manager pe care.l poţi descărca de al linkul :

http://us.blackberry.com/software/desktop.html

După ce îl instalezi pe Pc, conectezi telefonul la cablul de date şi apoi la Pc.

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Da se pot pastra mesajele din BlackBerry in calculator sau chiar direct pe mail, daca iti iei aplicatia de BlackBerry pentru pc, care se downloadeaza de pe www.blackberry.com

| Malina4 a răspuns:

Salut nu poti