| Alexutzaa22 a întrebat:

Se pot trimite jocuri descarcate de pe Samsung apps de pe un telefon la altul?

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Nu,dar le poti muta in telefon pe un card de memorie si apoi sa introduci cardul in telefonul respectiv care evident trebuie sa fie tot Samsung.

2 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Nu se pot trimite dar cu siguranta daca ai un card mare poti sa tragi jocurile pe card si dupa sa muti cardul in alt telefon si de pe card sa le salvezi pe telefon din nou.

| AdyAG a răspuns:

Ba da poti dar iti trebuie o aplicatie cu ajutorul careia sa faci back up! Iti recomand Android Assistant!