| PandaGirl98 a întrebat:

Si-a cumparat cineva telefon sau altceva de pe oktal? eu mi-am luat un tel in decembrie pe care l-am trimis de 3 ori in service( in ultimele 2 dati pentru aceeasi chestie) si tot nu mi-a rezolvat problema, mentionez ca e in garantie...credeti ca daca mi-l schimba pot sa cer un altul si sa dau eu diferenta? telefonul e HTC wildfire s, iar cel pe care l-as vrea e Samsung galaxy fame big grin

2 răspunsuri:
| VIVIANA12 a răspuns:

Pai cere-le banii inapoi sau daca merge schimba-l cu un alt telefon!

| PandaGirl98 explică (pentru VIVIANA12):

Asta am intrebat si eu...ideea era sa aflu parerile celorlalti. de cerut banii inapoi nu cred ca se poate, dar as vrea sa-l schimbe big grin