| Alina2509 a întrebat:

Am trimis un telefon Samsung galaxy a8 plus in service si l-am primit înapoi spart.A mai pățit cineva asa ceva? Mentionez ca telefonul a fost cumparat in aprilie si in august l-am trimis pt.probleme de semnal.

1 răspuns:
| Mariu0699 a răspuns:

Daca l-ai primit spart, de ce nu ai facut reclamatie?
Ei acum normal ar putea sa ti-l faca sau sa-ti dea unul nou.
Sper ca nu ai dat niciun ban altfel ai fost cam fraierita. Pana la urma ai tot dreptul sa faci reclamatie si sa ceri banii inapoi (daca ai dat) si te duceai la alt service