| GameMasterDark a întrebat:

Spuneti-mi care sistem de operare pentru smartphonuri este mai bun Android sau iOS(care e mai bun android sau iOS)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ios functioneaza doar pe iPhone si nu pe SmartPhone? da iPhone de ce nu ar fi si el smartphone?

poti sa te chinui o viata ca nu pui un ios pe niciun alt dispozitiv dect iPhone

10 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Cu siguranta ca Android.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic, iOS este mai bun ca Android. Dar iOS functioneaza doar pe iPhone. Pe SmartPhone nu sunt sigur ca functioneaza, dar daca ar fi asa, nu ar functiona foarte bine, deoarece ar fi piratat.

| GameMasterDark explică (pentru anonim_4396):

AmScăpatMâţaÎnVeCeU=respect cele mai logice raspunsuri le-a dat el team dat FUNDA

| anonim_4396 a răspuns (pentru GameMasterDark):

Da mi-ai dat funda pe dracu'.

| GameMasterDark explică (pentru anonim_4396):

A scuze te-am confundat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GameMasterDark):

Ce bou esti, cati ani ai ma? Nu stii sa citesti?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica ios functioneaza doar pe iPhone si nu pe SmartPhone? da iPhone de ce nu ar fi si el smartphone?

poti sa te chinui o viata ca nu pui un ios pe niciun alt dispozitiv dect iPhone

| davidtm a răspuns:

Android.dar iOs este foarte usor de umblat in meniu.
android este putin mai sofisticat in meniu.

| Awesoman a răspuns:

IOs are un sistem de operare total diferit de Android. Mie personal designul pentru iOs mi se pare special pentru copii, plus ca nici nu merge cum trebuie. Iar sistemul de operare la Android mi se pare mult mai complex decat cel de la iOS, acum depinde ce iti place. Dar eu recomand Android!

| Skunk21 a răspuns:

Eu spun ca e Android. happy