| anonim_4396 a întrebat:

Spuneți-mi nişte aplicații pentru telefon.

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

AIDA64 (afli mereu informatii despre telefon, baterie, etc.)
Flud - descarci cu el t stii tu happy
Imgur, 9GAG - resurse de fun
Podbean - asculti podcast-uri de calitate, cred ca gasesti si in romana
Rocket VPN - descarci aplicatii care nu sunt valabile in Romania
MacroDroid - iti poti automatiza anumite setari ale telefonului, de exemplu poti sa blochezi persoanele care te suna de pe privat sau sa setezi telefonul sa faca poza celui care ti-l fura si sa ti-o trimita pe mail
Urban Dictionary - afli o definitie (in parodie) a unui anumit cuvant/definitie
Whatsapp, Facebook, Snapchat, Instagram, Youtube - no comment.
Blue Light Filter - bun pentru ochi seara, de obicei e peste ce iti baga cei de la Huawei, Samsung, Xiaomi etc. in soft.
Jocuri smechere: Chilly Snow, Score! Hero, Bricks Breaker Puzzle, Slingshot Championship, Scale, 2048, 2248 si Merge Town, de asemenea Football Strike, Fire Up! si mai sunt multe altele. Poti incerca si One Piece: Treasure Cruise.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

App mele: Photomath pentru calcule foarte grele, are si o functie de scanat ecuatii, exercitii etc.
Joc: Atomas, mie personal imi plac jocurile de genul.
Un fel de galerie care iti ofera si cloud, 12 GB mai exact, dar, dacă cauti pe net un cod pentru aceasta aplicatie, iti va oferi inca 1000gb adica un TB si 12GB: Quick Pic.
App care sterge fisiere reziduale etc.: Clean Master Lite.

| NLS a răspuns:

LapseItPro (timelapse)
maps.me
mapfactor Navigator
Here WeGo
sudoku pro
Telegram
Hiper Calc Pro
Metal Detector
CCleaner
Shazam
KMplayer
AIMP

| Sn4k3 a răspuns:

Pentru?

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Cauti in magazinplay din telefon

| TheLifeIsGood a răspuns:

Pai, aplicatii sunt Snapchat, Instagram, Facebook+Messenger, Whatsapp, Twitter, Ask.fm, Sarahah etc.