| Deniii12 a întrebat:

Bună TPU, aș vrea sa-mi spuneți niște aplicații de pe telefon ca sa imi fac propria mea muzica cu tot cu voce și o aplicație ca sa ma pot filma dupa ce termin de cantat și sa postez pe Youtube happy aveți vreo idee ce aplicații sa folosesc?

3 răspunsuri:
| unpierdut a răspuns:

Pariez ca esti copil, nu exista asa ceva

| brokxy a răspuns (pentru unpierdut):

Iar dau de tine laughing

| Deniii12 explică (pentru brokxy):

In ***, da, iar dai de mine. pentru ce crezi ca mai pun intrebarile astea?laughing pun ce intrebari vreau frate. daca nu-ti plac atunci poti pleca și sa nu mai zici "iar dau de tine" ce pot sa zic, ma bucur