| JaguarSType a întrebat:

Spuneti-mi si mie cam cat tine o baterie de Nokia 6300?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
7 zile, depinde cât vorbeşti de mult.
Te pup!

| gmxromania78 a răspuns:

Salut, tine 348 ore in Stand-by si in convorbire 4 ore! Tine cam intre 2-4 zile, depinde cat stai pe el.

| whattt a răspuns:

2-6 zile

| Scorpiel a răspuns:

Intre 2-5 zile...depinde cat de mult vorbesti

| Anonimul122 a răspuns:

Deci ea tine, deci daca este noua, va trebui so formatezi, so incarci, si so lasi sa se descarce pana la 0, de minim 4 su 5 ori,
acum depinde si de telefon, daca este mai nou sau daca este mai vechi

de obicei stiu ca telefoanelen astea, statea pe mod stay--bye in jur de 2 zile juma aproape 3. si daca umbli pe el, asa bazat, muzica, jocuri, vorbit, etc, net. in jur de vreo 8-9 ore aproape 10 big grin

funda

| Nitucodry a răspuns:

Am avut un telefon din acesta luat nou nout si tinea cam 3 - 4 zile! :-)