| DenisIonut01 a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca stiti niste telefoane rezistente la apa (si ecran amoled sau depinde de telefon cu se numeste la fiecare (ecran foarte clar, colorat, real) neaparat) undeva la 200 250 euro respectiv 8-10 milioane (pretul se refera la mana a 2 a iar la magazin ar puntea ajunge de la 11 12 13 milioane automat la secondhand scade pretul.

Răspuns Câştigător
| moneyrumour a răspuns:

Iti recomand Telefonul mobil CAT B15: Perfect pentru cei care isi doresc un telefon rezistent la socuri, apa si praf
--->> ...a-si-praf/

5 răspunsuri:
| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

La pretul pe care-l vrei tu il poti lua doar cu abonament xxl... Nu gasesti la liber atat de ieftin, te asigur. Doar second-hand poate. Oricum e unul de la Sony, cauta si tu pe google ceva de Sony, rezisent la apa etc. Nu e greu happy.

| DenisIonut01 explică (pentru LoveAnimepsimagirl):

Nu e greu dar as fi preferat sa mi se spuna cateva ca cam greu sa cauti pe google : vreau telefon rezistent la apa si cu o claritate mare la ecran multumesc. Si da la mana a 2 a ma refer. o sa vad daca o pot modifica intrebarea si spun la mana a 2 a.

| Dragoi_Johny_1993 a răspuns:

Buna! uite niste telefoane rezistente la apa nuele si la socuri.
Sony Xperia Sola
Samsung Galaxy XCover
Motorola Defy
Lv599 dual sim acesta este rezistent si la socuri electrice
Sony Ericsson Xperia Active
ztc 007 hummer
si mai sunt multe. funda te rog

| horia2012 a răspuns:

Samsung Galaxy Xcover
Sony Ericsson Xperia Active
Motorola MB525 Defy
Samsung M8800 Pixon
si
http://www.chinavasion.com/......screen_GPS
si
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-panasonic-eluga-30104486