| iavan a întrebat:

Sse poate da update la android 5.1 lolipop pe o tableta evolio x7 cu android 4.2.2 jely bean? si cat costa

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu costă nimic, te duci în setări la setări dispozitiv și dai update. Dacă nu te lasă eu zic să nu te riști să instalezi tu un firmware cu Odin, riști să-ți brickuiești tableta. Teorietic poți pune orice android pe orice telefon dar nu știi cât de stabil e și ce se poate întâmpla. Încercă mai întâi la update.