| maryano1097 a întrebat:

Stie careva un site sau un mod in care pot decoda telefonul fara sa plătesc?

Răspuns Câştigător
| GadgetsPro a răspuns:

Poate daca specificai modelul/marca telefonului, poate primeai cateva raspunsuri cu care doar iti pierdeai timpul.
Nu exista gratis, deoarece unele telefoane se decodeaza doar oficial prin coduri cumparate, sau prin softuri/box-uri speciale pe care cei care le detin, le-au cumparat.

| sabinn21 a răspuns (pentru GadgetsPro):

Ba se poate decoda gratis dacă faci root la telefon informează-te înainte sa induci lumea in eroare

| GadgetsPro a răspuns (pentru sabinn21):

Cred ca sunt destul de informat, si nu dau raspunsuri cu care sa isi piarda timpul si probabil sa isi strice telefonul. Dar probabil cei care detinem service-uri gsm, am dat degeaba cu sutele/miile de dolari pe cabluri, box-uri, soft-uri, etc... cand de fapt nu aveam nevoie...

O seara buna!