| perusita a întrebat:

Stie cineva cum pot avea sms-uri gratuite in Orange am nevoie urgent happy sau minute daca este posibilhappy

9 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Trebuie sa ai oferta.

| FloriiCrz a răspuns:

Buna. Iti faci cont aici, majoritatea prietenilor mei au cont aici si trimit sms-uri in Orange/Vodafone/cosmote de la pc http://www.sms-gratuite.ro/page/acasa Sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriiCrz):

Merge Vodafone-ul? Mie nu mi-a trimis nici un mesaj, iar administratorii site-ului mi-au spus ca lucreaza la el. Orange-ul, da merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriiCrz):

Daca ai credit, cel putin 3 euro, poti activa o optiune cu minute si sms-uri. Nu toate optiunile au sms-uri. Pentru Orange te poti folosi si de link-ul dat. In Vodafone nu merge.

| FloriiCrz a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine ea/el a cerut sms-uri in Orange :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriiCrz):

Adevarat, dar voiam sa stiu daca s-a remediat problema lor.

| FloriiCrz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, eu nu am cont acolo dar mi-am uitat datele de logare :p Nu am mai folosit de mult site-ul tongue

| FloriiCrz a răspuns (pentru FloriiCrz):

Am cont acolo*

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriiCrz):

Si eu am, de asta stiam de problema. Acum nu-l mai folosesc pentru ca ma interesa Vodafon. Multumesc.