| Generalgrevious a întrebat:

Stie cineva cum pot sa aflu cat mai e viata bateriei la telefonul meu Samsung S9+?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3qJl6pB Masoara durata de viata si protejeaza bateria.

| elemonis a răspuns:

Buna.
In manualul cu instructiuni de la telefon nu ai informatii unde sa intri sa verifici in meniu?

| BrainiaculEmoji a răspuns:

Bună!

Intră în setări, caută secțiunea "Baterie" și apasă. Acolo vei afla timpul estimat de viață, procentul bateriei și detalii despre ce aplicații consumă cel mai mult.
Bafta!