| Stan_Giuseppe_1999 a întrebat:

Stie cineva daca Allview x2 Soul Lite are NFC? Daca are unde se afla...

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te în spatele capacului.

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

De obicei antena de NFC la Allview se afla lipita pe capacul din spatele telefonului.(acesta este un telefon capsulat ) nu ai posibilitatea sa desfaci capacul spate decat daca indepartezi dislayul.Intra pe www.servicetelefoane.ro daca ai proleme cu Allview X2 Soul Lite.(asigura service pentru telefoanele Allview in postgarantie)