| Robert_Ilin_1998 a întrebat:

Stie cineva daca Android 4.3 va fi disponibil si pentru Samsung Galaxy S Advance?

Răspuns Câştigător
| GrigoRee94 a răspuns:

Gandeste-te intai daca va primi 4.2.2 si dupa te gandesti la un 4.3.3 ca momentan sunt doar zvonuri despre 4.3.3,dar gandeste-te ca S2-ul care are un procesor, ram mai mare nu a primit la 4.2.2 oficial.Sa speram ca vor primi ambele la un amarat de 4.2.2! Funda?

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Mai mult ca sigur ca nu va primii 4.3.3.Nici S2 nu va fi avansat.Se axeaza pe variantele de la S3 in sus.Nici S3 mini nu cred ca va fi avansat.Tot ce este posibil ca Advance-ul sa moara cu 4.1.2.

| maxb a răspuns:

Nici o sansa abia primeste S3 update la 4.3 dar ce sa mai zic de S2 care a ramas la 4.1...

Exista Costum ROM care are versiunea 4.2.2 dar instalarea duce la pierderea garantiei.

| xpertul a răspuns:

Nu cred ca va fi disponibil pe galaxy s advance deoarece este deabi aparut si doar galaxy note3 il are iar pentru telefoanenele ma vechiute nu prea isi maibat capul pentru a face sisteme de operare noi.