| anonim_4396 a întrebat:

Stie cumva cineva daca este recomandat sa fac updateul la un Samsung galaxy s advance de la android 2.3 la 4.1 si daca este mai bun cum pot fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este mai bine sa nu o faci.Multi se vaita ca nu le mai functioneaza bine dupa upgrade.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-l asa, cu un upgrade nu-l faci decat sa mearga mai greu.

| Bogdanys a răspuns:

Cu acest 6pdate telefonul iti va merge mai greu. Daca vrei android 4.1 iti trevuie un telefon mai performant.