| AndyRockSkillYou a întrebat:

Stie cineva telefoane cu sistem de operare touch si tatatura qwerty? Si daca da replici pot gasi dupa ele in constanta navodari la preturi mici sau de combintatie. Mersi anticipat. Funda celui mai bun big grin!

Răspuns Câştigător
| angi_4331 a răspuns:

Nokia e6.

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Sistem de operare touch? rolling on the floor laughing

| Suiram06 a răspuns:

Touchscreen-ul nu e sistem de operare, ci capacitatea unui ecran de a introduce date nu doar de a ti le arata, sistemul de operare e Android, Windows Mobile, sisteme proprii de operare, IOS, etc. Nu lua replici ca sunt de tot rahatu.

| AndyRockSkillYou explică:

Voiam sa spun ca sa aiba sistem de operare si touchscreen scuze