| BlackRose08 a întrebat:

Stie cineva telefoane cu tastatura qwerty si touch screen de la Nokia, sa fie bune si pana in 800-900 de lei? big grin Multumesc anticipat. Funda!

3 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Incearca un n900 dar nu cred ca e doar 800-900lei sau un E7...incearca sa l-e i-ei la mana a 2-a de pe okazii ca is mai ieftine big grin

| Rosaria a răspuns:

Nu sou de la Nokia... in schimb, mama mea are un HTC Diamond Touch cu Qwerty, si nu a fost asa de scump. Bine, acum, avea ea si ceva puncte, si probabil ca de aia, dar destul de sigur se incadreaza in suma pe care ai mentionat-o. Imi pare rau daca nu este raspunsul pe care il doreai, sper sa te poata ajuta altii mai mult decat mine.

| AndyRockSkillYou a răspuns:

Deci poti incerca Nokia N97 este foarte bun si ieftin la SH in jur de 2 mil la SH asa ca mult noroc