| Florin_Mocanu_2000 a întrebat:

Stima si respect! As vrea a imi cumpar un telefon SAMSUNG care sa fie nou si care sa imi mearga bine jocurile care au grafica buna ( pana in 550 lei )! La multi ani si un An Nou fericit!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Din pacate nu exista asa ceva.
Pe Samsung-uri daca nu e din seria S sau Note ci core grand sau mai stiu eu ce prostie toate sunt extrem de slabe cu componente extrem de proaste nici unul bun pentru jocuri. Display nici nu mai zic. Asta nou.
Second hand la 550 un Galaxy S4 daca negociezi putin de la 650-600 reusesti sa cumperi.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| 6684464 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZJJCBBBM/
Alt SAMSUNG mai bun nu cred ca gasesti la pretul impus de tine...

| DAnc3 a răspuns:

Pe acel S3 mini nu cred ca o sa-ti mearga ceva cu grafica mai bun de Angry Birds, la banii astia mai bine iti iei ceva second-hand.