| alexx102428 a întrebat:

Am 2 întrebari:
1) Cum conectez consola de PS4 la un TV Samsung Smart TV?
2) Un Samsung Smart TV cu diagonala de 81 de cm este bun pentru ca sa te joci pe PS4 pe el ( se vede grafica bine merg jocurile bine)? Sau ce TV sa imi cumpăr ca sa meargă excelent jocurile pentru PS4 pe TV UL respectiv?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu conteaza modelul de televizor!

| ShutFickOn a răspuns:

Salut, orice consola se conecteaza in spatele televizorului unde scrie HDMI, scrie HDMI1 si HDMI2 daca il bagi unde scrie HDMI1 dai pe butonul de jocuri source la telecomanda si selectezi HDMi1
Nu sunt sigur de modelul tau tv, dar eu am un Finlux ce e ff bun la doar 13 MIL
Am mai avut un TV destul de bun, il poti incerca :D
https://www.emag.ro/......D13W62BBM/